Data urodzenia: 10.06.2006

Płeć: chłopiec

Sarafaraz pochodzi z bardzo biednej rodziny muzułmańskiej. Miał zdeformowaną stopę i nie mógł chodzić. Dwa lata temu załatwiliśmy mu operację ortopedyczną i po fizjoterapii chodzi teraz dobrze. Nigdy nie uczył się w szkole. Jest szczęśliwy, że należy do naszej rodziny. Sarafaraz jest trochę powolny w nauce, szybko zapomina to, czego się nauczył. Jest jednak bardzo miły i chętnie pomaga innym, w czym tylko może.

W 2017 roku Mumtaz i Sarfaraz wrócili do rodziców. Musieli opuścić Flame of Hope, ponieważ ośrodek nie uzyskał licencji na prowadzenie domu dla chłopców. Obaj zostali przyjęci do St. Alphonsus School, ale utrzymują kontakt z ośrodkiem i uczestniczą w lekcjach muzyki.


Birthdate: 10.06.2006

Gender: Boy

Sarfaraz comes from a very poor Muslim family. His foot was deformed so he could not walk. Two years back we arranged orthopaedic surgery and now after physiotherapy he walks well. He never went to school before. He is very happy to be part of our family.  Sarfaraz is somewhat slow in study and soon forgets what he has learned but is very kind and eager to help others in whatever way he can.


Zapraszamy do wpisania się na listę mailingową

Grupa OPP nr 10651 „Płomień Nadziei”
Kontakt