Data urodzenia: 06.05.2008

Płeć: dziewczynka

Deepikę znalazłyśmy, gdy szłyśmy odwiedzić inne dziecko. Przechodziłyśmy koło „szałasu” zbudowanego z kawałków plastiku i zerknęłyśmy do środka. Zobaczyłyśmy tam Deepikę siedzącą na ziemi i bawiącą się kamykami. Jej twarz była bardzo smutna. Od wieśniaków dowiedziałyśmy się, że mieszka tu z babcią. Po chwili oczekiwania przyszła babcia niosąc wiązkę chrustu na opał. Zapytałyśmy o dziecko i dowiedziałyśmy się, że rodzice gdzieś żyją, ale nie troszczą się o córeczkę. Zapytałyśmy babcię, czy pozwoli, żeby Deepika poszła z nami, a ona chętnie się zgodziła.

Deepika jest bardzo żywym dzieckiem, jest spragniona uczuć, z przyjemnością bawi się i uczy, ciągle jest w ruchu. Teraz chodzi do klasy przedszkolnej. Śpiewa w chórze szkolnym.

 


Birthdate: 06.05.2008

Gender: Girl

Deepika we found while on the way to see some other child. We were passing a shuck built of plastic and as we peeped inside we saw her sitting on mud floor playing with stones. Her face was so sad. From the villagers we learned that she stays here with her grandmother. We waited and after some time the grandmother came carrying a bunch of fire wood. We enquired about the child and learned that parents live somewhere else and don’t care about the child. We asked grandmother to allow Deepika to come with us and she readily gave consent. Deepika is a very lively child, hungry for affection, happy to play and study, always on move, now in class UKG.


Zapraszamy do wpisania się na listę mailingową

Grupa OPP nr 10651 „Płomień Nadziei”
Kontakt